0916A37A-E3F3-4B85-AE95-7F5F49984634

Gözde Kalem

Wellness Coach

Merhabalar, ben Gözde KALEM, 35 yaşındayım. Lisans eğitimimi İstanbul Teknik Üniversitesi’nde  Harita Mühendisliği ve yüksek lisans eğitimimi Yıldız Teknik Üniversitesi’nde MBA üzerine tamamladım. Üniversite hayatım boyunca fitness ve tenis ile iç içe oldum. Sonrasında 2014 yılında tanıştığım, büyük tutkum olan CrossFit’in, Level1 eğitimlerini tamamlayarak özellikle fonksiyonel antrenmanlarda uzmanlaştım. Beslenmenin bu işin önemli bir parçasını oluşturduğunu düşündüğümden, Sporcu Beslenmesi Uzmanı eğitimimi de tamamladım. Şu anda gerek yüz yüze gerekse online platformlarda, Wellness Coach/Personal Trainer olarak kariyerime devam etmekteyim.  Sağlıklı yaşam, dengeli beslenme ve düzenli, sistemli spor en büyük tutkum. Bu doğrultuda tecrübelerimi, bilgilerimi kullanarak, herkese sürdürülebilir fit bir yaşam tarzı sunabilmek en büyük hedeflerimden😊

“VE DEĞERLİ TAKİPÇİLERİM; ÖNCE KENDİNİZİ, VÜCUDUNUZU ÇOK SEVİN, ONA HAKSIZLIK ETMEYİN VE KENDİNİZ İÇİN EN UYGUN OLAN, SÜRDÜRÜLEBİLİR FİT BİR YAŞAM TARZI BENİMSEYİN”

İletişime Geç!

Paketler ve Hizmetlerim hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim formundan ya da telefon numaramdan benimle iletişime geçebilirsiniz.